Kino Bechyně

Program kina
Rodiče na tahu

Komedie – USA

Salma Hayek a Alec Baldwin jsou Rodiče na tahu v bláznivé a nekorektní komedii o manželích a rodičích, kteří se čas od času ocitnou pod obraz, a jednou navíc zjistí, že jsou úplně švorc.

97 min, české titulky, mládeži přístupný od 12 let, 120Kč

19.6. STŘEDA VE 20.00


Muži v černém: Globální hrozba

Akční / Sci-fi / Komedie – USA

Muži a ženy v černém vždycky chránili Zemi před šmejdem z vesmíru. Ve svém novém dobrodružství čelí dosud největšímu globálnímu ohrožení: zákeřnému dvojímu agentovi v organizaci Mužů v černém.

107 min, český dabing, mládeži přístupný, 130kč

21.6. PÁTEK VE 20.00


ALADIN

Komedie / Rodinný / Dobrodružný – USA

Aladin je vzrušující příběh o okouzlujícím pouličním zlodějíčkovi Aladinovi, kurážné a cílevědomé princezně Jasmíně a džinovi, který je dost možná klíčem k jejich budoucnosti.

128 min, český dabing, mládeži přístupný, 100kč

21.6. PÁTEK V 17.00


Zlo s lidskou tváří

Drama / Krimi – USA

Příběh jednoho z nejznámějších a nejmilovanějších sériových vrahů historie, Teda Bundyho. Překvapivým vypravěčem strhujícího filmu je Bundyho přítelkyně, která s ním v době vražd žila pod jednou střechou a o jeho hrůzyplné činnosti neměla ani potuchy.

108 minut, české titulky, mládeži přístupný od 15 let, 120Kč

26.6. STŘEDA VE 20.00


Podfukářky

Komedie – USA

Svět je plný bohatých, zkažených a sebejistých mužů. A přesně takové milují hrdinky komedie PODFUKÁŘKY. Okouzlující Angličance Josephine (Anne Hathaway) a trošku neohrabané Američance Penny (Rebel Wilson) totiž nejde o lásku, ale jen a jen o peníze… hodně peněz.

94 min, české titulky, mládeži přístupný od 15 let, 120Kč

29.6. SOBOTA VE 20.00


Tajný život mazlíčků 2

Animovaný / Rodinný / Dobrodružný – USA

Z prvního dílu Tajného života mazlíčků víme, co naši zvířecí kamarádi dělají, když nejsme doma. Jestli vás to vykolejilo, tak se připravte na další překvapení. V pokračování zjistíte, jak se vaši vícenozí miláčci vyrovnávají s velkými emocemi. A že to jsou často dramata!

86 min, český dabing, mládeži přístupný, 120Kč

29.6. SOBOTA V 17.00