Kino Bechyně

Program kina
Strašidla

Komedie / rodinný / pohádka - ČR

Nová rodinná komedie jednoho z divácky nejúspěšnějších českých režisérů, Zdeňka Trošky, nabízí zábavu pro všechny generace. Komedie Strašidla je tak trochu z rodiny filmů jako byly Jak utopit doktora Mráčka nebo Adéla ještě nevečeřela. Úsměvný příběh ze současnosti s pohádkovým motivem, v němž se potkává moderní současnost se světem nadpřirozených bytostí,

113 minut, mládeži přístupný, 120,-Kč

31.8. STŘEDA V 17.00 A VE 20.00


BEN HUR

Dobrodružný – USA

Ben-Hur je epický příběh Ben-Hura (Jack Huston), potomka významného knížecího rodu z Jeruzaléma, jehož adoptivní bratr Messala, vysoce postavený příslušník římské armády, ho křivě obviní ze zrady. Jeho rodina včetně milované manželky skončí ve vězení a on sám je zbaven majetku a odsouzen k doživotním galejím. Po třech letech strávených na moři se Ben-Hur vrací do vlasti s jedinou myšlenkou - pomstít se.

123 minut, české titulky, mládeži přístupný od 15 let, 120,-Kč

3.9. SOBOTA VE 20.00


BUCHTY A KLOBÁSY

Animovaný / komedie – USA

Buchty a klobásy, první mládeži nepřístupný počítačem animovaný film, vypráví o skupině potravin, které se pod vedením odvážné uzeniny rozhodnou odhalit pravdu o své existenci, a o tom, co se doopravdy stane, když jsou vyvoleni a opustí supermarket.

89 minut, české titulky, mládeži přístupný od 15 let, 110,-Kč

7.9. STŘEDA VE 20.00


ZLODĚJI ZELENÝCH KONÍ

Drama – ČR

Zběhlý student geologie Pavel (Marek Adamczyk) a nezaměstnaný zemědělec Jarmar (Pavel Liška) se živí jako nelegální kopáči vltavínu, zelených polodrahokamů z jižních Čech. Ten první proto, aby nebyl závislý na manželce Karolíně (Jenovéfa Boková), ten druhý, aby uživil rodinu.

90 minut, mládeži přístupný od 12 let, 110,-Kč

10.9. SOBOTA VE 20.00


LOVECKÁ SEZÓNA: STRAŠPYTEL

Komedie / animovaný – USA

Velký medvěd dokáže mít taky velký strach. Animovaná komedie Lovecká sezóna se svého času stala překvapivým hitem a bláznivá dobrodružství upovídaného jelena Elliota a rozmazleného medvěda Booga pokračují už čtvrtým příběhem.

84 min, český dabing, mládeži přístupný, 110,-Kč

10.9. SOBOTA V 17.00


BŮH TI ŽEHNEJ OZZY OSBOURNE

Dokumentární / životopisný / hudební – Velká Británie

Autoři filmu strávili více jak dva roky na cestách s Ozzy Osbournem. Skoro všichni přežili... Unikátní celovečerní portrét rockové legendy Ozzy Osbourna.

87 minut, české titulky, mládeži přístupný, 120,-Kč

14.9. STŘEDA VE 20.00


DÍTĚ BRIDGET JONESOVÉ

romantický / komedie – Velká Británie/Francie/USA

Utrpení největší smolařky v dějinách dosud neskončilo. Bridget Jonesová je stále bez chlapa. „Trochu povyrostla, stala se z ní úspěšná televizní produkční, vydělává dost peněz, líp vypadá a ještě líp se obléká, ale je to pořád ta samá Bridget, která přitahuje maléry jako magnet,“ říká o své nejslavnější postavě její představitelka Renée Zellweger.

123 minut, český dabing, mládeži přístupný od 15 let, 120,-Kč

17.9. SOBOTA VE 20.00


PRÁZDNINY V PROVENCE

Komedie – ČR

Léto neskončilo, zábava trvá. Vojta Kotek, Jakub Prachař a Kryštof Hádek se po zimní komedii Padesátka vrací na plátna kin s letní atmosférou a s francouzskou vůní v komedii Prázdniny v Provence.

95 minut, mládeži přístupný od 15 let, 110,-Kč

21.9. STŘEDA VE 20.00


SEDM STATEČNÝCH

Dobrodružný – USA

Režisér Antoine Fugua přináší na plátna kin vlastní moderní vizi klasického příběhu sedmi statečných.

132 minut, české titulky, mládeži přístupný od 15 let, 120,-Kč

24.9. SOBOTA VE 20.00


MŮJ KAMARÁD DRAK

Rodinný / dobrodružný – USA

Dlouhá léta udivoval starý řezbář, pan Meacham (Robert Redford), děti ze sousedství pohádkami o divokém drakovi, který žije hluboko v lesích severozápadního pobřeží Spojených států. Pro jeho dceru Grace (Bryce Dallas Howard), správkyni v místním národním parku, jsou jeho příběhy jen divokými historkami… dokud nepotká malého Peta (Oakes Fegley). Pete je záhadný, desetiletý chlapec, který nemá ani rodinu ani domov, a který tvrdí, že žije v lesích s obřím zeleným drakem jménem Elliot.

103 min, český dabing, mládeži přístupný, 100,-Kč

24.9. SOBOTA V 17.00


VE JMÉNU KRVE

Thriller / akční – Francie/USA

Mel Gibson se ve filmu Ve jménu krve (Blood Father) představí v roli bývalého člena motocyklového gangu Johna Linka, momentálně provozujícího tetovací salon. John není jen bývalý motorkář, ale i opilec a narkoman. Za pomoci Kirbyho (William. H. Macy) se Link snaží sekat dobrotu, to mu ale dlouho nevydrží.

88 minut, české titulky, mládeži přístupný od 12 let, 110,-Kč

28.9. STŘEDA VE 20.00