Kino Bechyně

Program kina
VE JMÉNU KRVE

Thriller / akční – Francie/USA

Mel Gibson se ve filmu Ve jménu krve (Blood Father) představí v roli bývalého člena motocyklového gangu Johna Linka, momentálně provozujícího tetovací salon. John není jen bývalý motorkář, ale i opilec a narkoman. Za pomoci Kirbyho (William. H. Macy) se Link snaží sekat dobrotu, to mu ale dlouho nevydrží.

88 minut, české titulky, mládeži přístupný od 12 let, 110,-Kč

28.9. STŘEDA VE 20.00


Krycí jméno Holec

Drama – ČR

Napínavý snímek na motivy povídky nedávno zesnulého režiséra Jana Němce Italská spojka se odehrává mezi Prahou a Vídní v dramatickém roce 1968. Proměnlivá doba, která směřovala k událostem Pražského jara i srpnové okupaci, je rámcem pro moderní špionážní drama s milostnými motivy, jehož hlavní hrdinové jsou ve vypjatých společenských okamžicích postaveni před zásadní volbu mezi kolaborací a hrdinstvím.

98 minut, mládeži přístupný od 12 let, 100,-Kč

1.10. SOBOTA VE 20.00


Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti

Fantasy / dobrodružný – USA, Belgie, Velká Británie

Nezapomenutelný filmový zážitek slibuje snímek z dílny vizionářského režiséra Tima Burtona, který nám připravil další fantaskní výlet do světa kouzel a fantazie, do Sirotčince slečny Peregrinové pro podivné děti.

128 min, český dabing, mládeži přístupný, 120,-Kč

1.10. SOBOTA V 17.00


THE BEATLES: Eight Days a Week - The Touring Years

Dokumentární / hudební – USA

Film zachytává období od prvních vystoupení skupiny v The Cavern Clubu v Liverpoolu až po jejich poslední koncert v Candlestick Parku v San Francisku. Tento jedinečný film natočil Oscarový režisér Ron Howard (Apollo 13, Da Vinciho kód, Rivalové, Inferno) za použití materiálů ve 4K rozlišení a se zvukem remastrovaným přímo v Abbey Road Studios.

100 minut, české titulky, mládeži přístupný, 100,-Kč

5.10. STŘEDA VE 20.00


Anthropoid

Thriller / životopisný – Velká Británie, ČR, Francie

Snímek Anthropoid vychází z výjimečného skutečného příběhu vojenské operace za druhé světové války, jejímž cílem byl atentát na obergruppenführera SS Reinharda Heydricha.

121 minut, české titulky, mládeži přístupný od 12 let, 120,-Kč

8.10. SOBOTA VE 20.00


Kubo a kouzelný meč

Dobrodružný / animovaný – USA

Umí vyprávět příběhy tak, že to bere dech. Tím je výjimečný Kubo, hlavní hrdina výpravného animovaného dobrodružství Kubo a kouzelný meč. Stejná schopnost zdobí i studio Laika, které stvořilo nejen jeho, ale i Koralínu a svět za tajnými dveřmi nebo Škatuláci.

101 min, český dabing, mládeži přístupný, 120,-Kč

8.10. SOBOTA V 17.00


Bezva ženská na krku

Komedie – ČR

Od tvůrců komedie Ženy v pokušení. Je to film o lásce, která lidem může pomoci. Zejména těm, kteří už nemají nebo ztratili chuť, odvahu a sílu věřit, že by jim ještě někdy mohlo být hezky.

97 minut, mládeži přístupný, 120,-Kč

13.10. ČTVRTEK VE 20.00


Zilionáři

Akční / komedie – USA

Skupinka nepříliš inteligentních loserů, plánuje vyloupit banku. Navzdory absolutně amatérskému plánu se ale stane nemožné a oni mají najednou v kapse 17 miliónů dolarů. A protože tato partička je opravdu bláznivá, začne je hned ve velkém roztáčet. Peníze létají vzduchem za luxusní a kolikrát i zbytečné věci, ale nedochází jim, že pro policii tak zanechávají jasné stopy…

94 minut, české titulky, mládeži přístupný od 12 let, 110,-Kč

15.10. SOBOTA VE 20.00


Já, kocour

Rodinný / komedie – USA

Rodinnou komedii Já, kocour natočil režisér Barry Sonnenfeld, který má na svém kontě kasovní trháky jako je trilogie Muži v černém či Addamsova rodina.

87 min, český dabing, mládeži přístupný, 110,-Kč

15.10. SOBOTA V 17.00


Instalatér z Tuchlovic

Komedie – ČR

Celý příběh je napsán podle skutečných postav, točil se na skutečných místech. Cítím mrazivý soucit s naším instalatérem Lubošem Camfourkem (Jakub Kohák). Poctivý, šikovný řemeslník, který si nedokáže říci ani o lásku, ani o peníze. Všem všechno spraví, ale svůj život spravovat nedokáže.

85 minut, mládeži přístupný od 12 let, 120,-Kč

19.10. STŘEDA VE 20.00


INFERNO

Dobrodružný / drama – USA

Držitel Oscara Ron Howard se vrací, aby se ujal režie filmové adaptace nejnovějšího dílu filmové série spisovatele Dana Browna (Šifra mistra Leonarda) o Robertu Langdonovi (opět v podání Toma Hankse).

122 minut, české titulky, mládeži přístupný od 12 let, 120,-Kč

22.10. SOBOTA VE 20.00


KISS Rocks Vegas

Koncert – USA

Jedné bláznivé noci v Las Vegas, na střeše Hard Rock Hotelu, přistála helikoptéra s kapelou KISS, která město zabrala pro své legendární show. Nyní, pouze v jeden večer 25. října, máš možnost i TY tuhle show zažít v některém ze sta kin v ČR. Zažiješ pověstné výbuchy ohňů, potoky krve a uši drásající zvuk KISS. To vše s detaily, které můžeš vidět jenom v kině.

115 minut, české titulky, mládeži přístupný, 150,-Kč

Mimořádná nabídka: 110,-Kč v předprodeji, nebo na místě s make-upem KISS, nebo v triku KISS.

25.10. ÚTERÝ VE 20.00

Mimořádný předprodej pouze na toto představení: jednu hodinu před jakýmkoli představením kina.


OSTRAVAK OSTRAVSKI

Komedie – ČR

Nová česká filmová komedie, navazují na nejlepší tituly z této oblasti naší filmové tvorby „Ostravak Ostravski“, byla volně vytvořena dle námětu legendárního blogera a jeho sedmi knižních bestsellerů s názvem Deniky Ostravaka

90 minut, mládeži přístupný od 12 let, 110,-Kč

26.10. STŘEDA VE 20.00


Jack Reacher: Nevracej se

Akční / drama – USA

Drsnějších detektivů po světě moc nechodí. Jack Reacher má navíc pod kůží vojenský dril, tvář Toma Cruise, pronikavý intelekt a neodolatelnou schopnost z kohokoliv cokoliv vymlátit. Hrdina úspěšné knižní série Leeho Childa poprvé úspěšně vlezl na filmová plátna před čtyřmi lety a už tehdy bylo jasné, že to nebylo naposledy.

116 minut, české titulky, mládeži přístupný od 12 let, 120,-Kč

29.10. SOBOTA VE 20.00


Lichožrouti

Rodinný / animovaný – ČR, SR, Chorvatsko

LICHOŽROUTI jsou malí neviditelní tvorové, kteří mohou za to, že nám lidem z každého páru ponožek vždy zůstane jen jedna – ta lichá. Ponožkami se totiž živí!

86 min, mládeži přístupný, 120,-Kč

29.10. SOBOTA V 17.00