Kino Bechyně

Program kina
Jack Reacher: Nevracej se

Akční / drama – USA

Drsnějších detektivů po světě moc nechodí. Jack Reacher má navíc pod kůží vojenský dril, tvář Toma Cruise, pronikavý intelekt a neodolatelnou schopnost z kohokoliv cokoliv vymlátit. Hrdina úspěšné knižní série Leeho Childa poprvé úspěšně vlezl na filmová plátna před čtyřmi lety a už tehdy bylo jasné, že to nebylo naposledy.

116 minut, české titulky, mládeži přístupný od 12 let, 120,-Kč

29.10. SOBOTA VE 20.00


Lichožrouti

Rodinný / animovaný – ČR, SR, Chorvatsko

LICHOŽROUTI jsou malí neviditelní tvorové, kteří mohou za to, že nám lidem z každého páru ponožek vždy zůstane jen jedna – ta lichá. Ponožkami se totiž živí!

86 min, mládeži přístupný, 120,-Kč

29.10. SOBOTA V 17.00


TENKRÁT V RÁJI

Dobrodružný / romantický / drama – ČR

Film na motivy stejnojmenného románu spisovatele a scenáristy Josefa Urbana vypráví o osudové lásce, nezlomném přátelství a vztazích českých a německých horolezců, do kterých osudově zasáhla těžká válečná doba Protektorátu. Legendární, mýty opředený a ve své době nejlepší český horolezec Josef Smítka odmítl nastoupit k totálnímu nasazení v Říši a několik let se před německými úřady a gestapem skrýval ve skalním městě Hruboskalska, podporován kamarády z řad českých a německých horolezců.

99 minut, mládeži přístupný, 120,-Kč

2.11. STŘEDA VE 20.00


SMRT VE TMĚ

Horor – USA

Tři bezohlední zloději se vloupají do domu bohatého slepce s vidinou dokonalé loupeže a velkého zisku. Vše se děje ale jinak...

88 minut, české titulky, mládeži přístupný od 15 let, 90,-Kč

5.11. SOBOTA VE 20.00


TROLLOVÉ

Animovaný / dobrodružný / komedie – USA

Trollové jsou vždy veselí a šťastní skřítkové, kteří nejvíce ze všeho milují hudbu, tanec a zpěv. Jedinou vážnější starost na světě jim dělají Bergeni. Ti si totiž myslí, že můžou být šťastní jedině tehdy, pokud budou mít Trolla v žaludku. Film Trollové je nejen plný barevných skřítků, ale i písniček, na kterých se podíleli i Gwen Stefani a Justin Timberlake, jehož trollí song Can´t Stop the Feeling se stal jednou z nejhranějších písniček letošního léta.

92 min, český dabing, mládeži přístupný, 120,-Kč

5.11. SOBOTA V 17.00


DOCTOR STRANGE

Akční / dobrodružný – USA

Studio Marvel uvádí film Doctor Strange o světoznámém neurochirurgovi Dr. Stephenu Strangovi, jehož život se změní po strašlivé dopravní nehodě, která mu znemožnila používat ruce.

115 minut, český dabing, mládeži přístupný od 12 let, 110,-Kč

12.11. SOBOTA VE 20.00


POHÁDKY PRO EMU

Romantický – ČR

Romantický příběh zasazený do předvánoční Prahy sází na humor, lásku a naději, které v životě tolik potřebujeme. V hlavních rolích příběhu se setkávají dvě velké filmové a televizní hvězdy současnosti – Ondřej Vetchý a Aňa Geislerová.

110 minut, mládeži přístupný, 110,-Kč

16.11. STŘEDA VE 20.00


FANTASTICKÁ ZVÍŘATA A KDE JE NAJÍT

Rodinný / fantasy – USA

J. K. Rowlingová Vás zve do nové epochy kouzelnického světa.
Newt Scamander přichází do New Yorku se svým záhadným kufříkem, ve kterém se nachází obrovská sbírka vzácných magických tvorů z jeho cest kolem světa. Co se může stát, když se nadaný britský kouzelník vydá do Ameriky a jeho zvířata (některá i trochu nebezpečná) uniknou z kufříku?

133 min, český dabing, mládeži přístupný, 130,-Kč

19.11. SOBOTA V 17.00


BRATŘIČEK KAREL

Dokumentární – ČR, Polsko

„Bratříček Kryl“ ukazuje tragické osudy legendy dvou československých revolucí – 1968 a 1989. Dokument přibližuje spoustu neznámých událostí ze života Karla Kryla a představí zajímavé archivy, které zatím nebyly širší veřejnosti známy.

79 minut, mládeži přístupný, 100,-Kč

23.11. STŘEDA VE 20.00


HOLOGRAM PRO KRÁLE

Romantický / drama – USA

Když je americký obchodník (Tom Hanks) vyslán do Saúdské Arábie, aby zde, jak doufá, uskutečnil nejlepší obchod svého života, naráží zde na značné kulturní rozdíly. Navzdory počátečnímu překvapení místními zvyky a neprůhlednou byrokracií se mu nakonec s pomocí upovídaného taxikáře (Alexander Black) a krásné saudské doktorky (Sarita Choudhury) začíná dařit v neznámém světě orientovat.

97 minut, české titulky, mládeži přístupný od 12 let, 120,-Kč

26.11. SOBOTA VE 20.00


POJAR DĚTEM

Pásmo animovaných filmů – ČR

Pásmo je složeno z animovaných filmů Břetislava Pojara, který je znám především jako tvůrce populárních seriálů Pojďte, pane, budeme si hrát, Zahrada a Dášeňka. Nyní představujeme pět filmů, na nichž se podílel v posledních letech svého života.

70 min, mládeži přístupný, 80,-Kč

26.11. SOBOTA V 17.00


PŘÍCHOZÍ

Scifi / drama – USA

Když po celém světě přistanou tajemné vesmírné lodě, dojde k sestavení elitního týmu – v čele s odbornicí na lingvistiku Louise Banksovou (Amy Adams) – s cílem zjistit, jaké mají mimozemšťané úmysly. Zatímco celé lidstvo balancuje na pokraji globální války, Banksová se společně se svým týmem pokouší ve velmi omezeném čase najít odpovědi – a aby je byla schopna najít, bude muset přistoupit k činům, které mohou ohrozit nejen její vlastní život, ale dost možná osud celého lidstva.

117 minut, české titulky, mládeži přístupný od 12 let, 110,-Kč
30.11. STŘEDA VE 20.00