Kino Bechyně

Program kina
ANDĚL PÁNĚ 2

Rodinný / pohádka – ČR

Cílem volného pokračování Anděl Páně 2 je přivést na plátna kin opět charaktery obou hlavních postav Petronela a Uriáše a při zachování poetiky prvního dílu vytvořit zcela nový, originální příběh, který pobaví v kinech celou rodinu.

90 min, mládeži přístupný, 120,-Kč

14.12. STŘEDA VE 20.00


INKARNACE

Thriller / horor – USA

Jedenáctiletý Cameron (David Mazouz) se znenadání začíná chovat podivně. Uzavírá se ve svém pokoji, mluví zvláštními pradávnými jazyky a vykazuje i další příznaky posedlosti. Jakmile to jeho matka (Carice van Houten) zpozoruje, spojí se s odborníky z Vatikánu, kteří za chlapcem vyšlou specialistku na podobné případy. Režisér hororu Inkarnace Brad Peyton natočil mimo jiné katastrofický film San Andreas či dobrodružnou fantasy Cesta na tajuplný ostrov 2.

86 min, české titulky, mládeži přístupný od 15 let, 110,-Kč

17.12. SOBOTA VE 20.00


UNDERWORLD: KRVAVÉ VÁLKY

Akční / horor – USA

Další pokračování úspěšné filmové série Underworld, tentokrát s podtitulem Krvavé války, sleduje osudy upíří smrtonošky Selene (Kate Beckinsale), která se brání nemilosrdným útokům jak ze strany lykanů, tak i upířího rodu, který ji zradil.

92 minut, české titulky, mládeži přístupný od 15 let, 110,-Kč

21.12. STŘEDA VE 20.00


MANŽEL NA HODINU

Komedie – ČR

Manžel na hodinu jako pokračování mimořádně úspěšné české komedie a diváckého hitu z roku 2014 sleduje další osudy čtveřice hráčů vodního póla z Nymburku, kteří začali pracovat jako hodinoví manželé – Milana (Bolek Polívka), Honzy (David Novotný), Jakuba (David Matásek) a Kryštofa (Lukáš Latinák).

92 minut, mládeži přístupný od 12 let, 120,-Kč

22.12. ČTVRTEK VE 20.00


ROGUE ONE: STAR WARS STORY - český dabing

Akční / dobrodružný / scifi – USA

Rogue One: Star Wars Story je první z nové série samostatných filmů Lucasfilmu. Vypráví příběh skupiny netradičních hrdinů, kteří se dají dohromady, aby splnili odvážný a zdánlivě nemožný úkol: Ukrást plány Hvězdy smrti.

133 min, český dabing, mládeži přístupný, 130,-Kč

26.12. PONDĚLÍ V 17.00


ROGUE ONE: STAR WARS STORY - české titulky

Akční / dobrodružný / scifi – USA

Rogue One: Star Wars Story je první z nové série samostatných filmů Lucasfilmu. Vypráví příběh skupiny netradičních hrdinů, kteří se dají dohromady, aby splnili odvážný a zdánlivě nemožný úkol: Ukrást plány Hvězdy smrti.

133 min, české titulky, mládeži přístupný, 130,-Kč

26.12. PONDĚLÍ VE 20.00


ZPÍVEJ

Animovaný /komedie – USA

Podnikavý koalí chlapík jménem Buster Moon má poslední šanci zachránit divadlo, které zdědil po svém otci. Všechno vsadí na jednu kartu, na velkolepou talentovou pěveckou soutěž, jakou svět ještě neviděl. A stejně jako je pestré složení zvířecích soutěžících, je pestrý i jejich repertoár, který se rozpíná od Franka Sinatry po Lady Gaga. Tvůrci Mimoňů a Tajného života mazlíčků se tentokrát vydali dobývat kina s příběhem, který vám pohladí nejen duši, ale i uši.

110 minut, český dabing, mládeži přístupný, 120,-Kč

28.12. STŘEDA V 17.00